ilkbyte.com Netinternet Hizmeti Nasıl?

Son zamanlarda sıkça duyduğumuz netinternet hizmeti olan ilkbyte.com server sistemini denedik ve yorumlarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu nokta da bir server paketi kurduk ve mevcut sunucumuz ile karşılaştırma yaptık. Her ikisinde de Plesk Panel içerisinde tepki sürelerini ölçtük. Henüz hiç sitenin barındırılmadığı ilkbyte sistemin de ne yazık ki anlamsız bir yavaşlık ile karşılaştık. 

Bu nokta da araştırmalarımıza devam ettiğimiz zaman ilkbyte sisteminin yalnızca digitalojean, linode gibi sistemler ile yarışabileceği fikri oluştu. Çünkü otomatik server kurulumunun yapılabildiği bu sistemlerde herşey otomatik olması yanında kullanılan donanımın düşük olabileceği sebebiyle saf bir bulut sunucudan alınan verimden düşük değerler alınıyor.

İlkbyte ne zaman iyi olur derseniz bir paylaşımlı hosting alınacağına bu sistemi kullanmak herzaman kat ve kat daha iyidir. Ancak karşılaştırma yapacağınız birim saf bir VPS,VDS ise bu karşılaştırmanın gereksiz olacağını görüyoruz. ArgeDizayn olarak biz her zaman saf Bulut Sunucularımız da sitelerimizi yayınlamaktan gurur duyarız.2020-02-29 12:12:34
Sizde fikrinizi söyleyin!
ilkbyte,netinternet