Profesyonel Email Hesabı
Hizmetlerimiz

Profesyonel iş hayatında görüyoruz ki hala birçok firma Gmail, Hotmail gibi mail servislerini kullanıyor. Gmail,Hotmail uzantılı mail adresleri müşteriler için her zaman kötü algı bırakır. Bu algı profesyonelllik ve kurumsallık algısıdır.

isim.soyisim@domain.com veya info@domain.com gibi mail adreslerini kullanmak size artı değer katar. 

Diyelim ki Gmail,Hotmail,Yandex servislerini kullanmaya devam etmek istiyorsunuz ancak profesyonellikten de ödün vermek istemiyorsunuz. Bu durumda da çare tükenmiyor. ArgeDizayn olarak bu servisler ile entegreli çalışabiliyoruz. Bu sayede yandex üzerinden info@domain.com maillerinizi kullanabilirsiniz.

Maillerinizi aktif ve etkin bir şekilde kullanmak için ayrıca Outlook programını da kullanabilirsiniz. Hala daha pekçok kurumsal firma Outlook programı ile maillerini kullanmaya devam etmektedirler.

Outlook ayarlarınızı kendiniz yapmak isterseniz ayrıca gerekli bilgiler tarafımızca sağlanır.

Neden Farklıyız?

Bizi farklı kılan 3 temel neden bulunur.

7/24
Hızlı Destek

Web sitenizde bir problem olduğunda veya güncelleme gerektiğinde karşınızda muhatap alacağınız biri olmaz ise o site hiçbir işe yaramaz. ArgeDizayn olarak destek sistemimiz ile birlikte yanınızdayız.

Destek Sistemi
Yönetim Paneli
Yönetim Paneli

Sitenizde Blog, Haber, Duyuru gibi içerikleri oluşturmak için bir başkasına ihtiyaç duymazsınız. Şifreniz ile panelinize giriş yapıp istediğiniz içeriği oluşturabilir, hatta detaylı güncelleme ve ayarlamaları yapabilirsiniz.

Yönetim Paneli
Uygun Rekabetçi Fiyat

Kaliteyi uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Aynı özellikleri başka yerde bulursanız ücret iadesi yaparız. Web tasarımınızı yaptırmanız için başka bir çekinceniz varsa arayın detaylı bilgiler ile soru işaretlerini giderelim.

Bilgi al
Bu fırsatı kaçırmayın?

Web site hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bir tık, bir telefon uzağınızdayız.