Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

En çok merak ettiğiniz soruların başlıklarına tıklayarak açıklamaları okuyabilirsiniz.

Kullandığınız yazılım Wordpress gibi hazır bir yazılım mı?
 • Hayır. Yaklaşık 2 yıllık arge ve tasarım sonucu ürettiğimiz ve sürekli olarak da geliştirdiğimiz kendi yazılımımızı kullanmaktayız. Tabiki dileyen müşterilerimiz için hazır sistemleri de kullanabilmekteyiz.
Web sitem ile alakalı sorun yaşadığımda destek alabilecek miyim?
 • Destek alınamayan, sorunlar karşısında çaresiz kalınan durumlar da web site tasarımı hizmeti alıyorum diyemezsiniz. Bu konuda son derece katı kurallara sahip olarak müşterilerimizin her daim yanında olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Sorununuz ise yoğunluğa ve problemin boyutuna bağlı olarak 15dk - 1 gün arasında çözüme bağlanmaktadır.

Web sitem GOOGLE da hemen çıkacak mı?
 • Görüyoruz ki bu konuda çok sayıda mağduriyet yaşayan vatandaşlarımız mevcut. Genellikçe üst sıralarda çıkma vaadi ile iş alan kurum veya kişiler vaadlerinde durmadıklarında olan müşteriye olmaktadır.

  İşin özü kısaca şudur. Site alan adınızın (domain) yaşı, sitenizin SEO kabiliyetleri, ayrıca sitenize verilecek linkler ve kaliteli tasarım, SSL sertifikası gibi parametlerinin tümünü toplayınca bir sonuç çıkar.Bu da arama motorları tarafından değerlendirilir ve yapay zekanın kararı ölçüsünde bir sıraya yerleşir ve zamanla yükselirsiniz.

Web siteme Mobil (Telefon/Tablet) üzerinden erişimi mümkün olacak mı?
 • Artık bu soruyu sormak bile hata olduğu bu dönemde tüm müşterilerimize mobil uyumlu responsive tasarımlar üretmekteyiz.

  Web sitenize her platformdan en iyi şekilde erişiminiz mümkün olur.Hatta sitenizi yönetmek, içerikler oluşturmak için telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Web site yaptırmak istiyorum ne kadar ödeme yapmam gerekiyor?
 • 399 TL'den başlatan fiyatlar ile web sitenizi profesyonel olarak üretiyoruz. Öyleki bu fiyatlara Yönetim paneli, Hosting, Domain, SSL sertifikası, Mobil uyumlu tasarım, Seo paketi ve performans paketi de mevcuttur.

  Detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Yapıyor musunuz?
 • E-Ticaret sitenizi ister kendi özel yazılımımızı kullanarak isterse Opencart gibi yazılımları entegreli olarak kullanarak yapıyoruz. Bunun için ilgili paketi seçip siparişinizi vermeniz yeterlidir.
Hosting, Domain, Eposta ve SSL konularında yardımcı oluyor musunuz?
 • Tüm müşterilerimize anahtar teslim hizmet vermekteyiz. Hosting, domain, e-posta ve  Ssl sertifikalarınız ilk yıl ücretsiz olarak sunuyoruz. Sonraki dönemlerde ise Hosting ve Domain için belirtilen cuzi miktarda ücretlendirme yapılmaktadır ve bu bedel yalnızca server'a ödenir.
Web site teslim süreniz nedir?
 • Teslim süremiz isteklerinize göre değişkenlik gösterir. Ancak 2 gün ile 2 hafta arasında teslimatımız gerçekleşir. Her zaman da söz verdiğimiz süreden önce teslimatı yaparız.
Bu fırsatı kaçırmayın?

Web site hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bir tık, bir telefon uzağınızdayız.