Tarsus Web Tasarım ve Özel Yazılım Çözümleri

Kovid-19 etkisiyle büyük oranda darbe alan ekonomilere karşı bügün pazar payını arttıran sağlık sektörü haricinde başka bir sektör daha var. Bu elbette insan etkileşimlerinin minimum seviyelerde olmasına karşın maksimum dönüşüm sağlayan internet siteleridir. Bu siteler ister eticaret sitesi olsun, isterse kurumsal web tasarımları olsun. Bir düşünün Tarsus da oturduğunuz yerden, belkide karantina durumundayken google da ürün veya hizmetiniz ile ilgili aramalar yapılıyor ve sonucunda sitenize tıklayan potansiyel müşteriler oluyor. Bu müşteriler web sitenizin canlı mesajlaşma uygulaması üzerinden veyahut whatsapp bağlantısı üzerinden direk olarak sizinle irtibata geçiyor. Bu sayede hiçbir efor sarfetmeden yalnızca web sitenizi özgün bir şekilde tasarlayıp içeriklerinizi oluşturarak müşteriler kazanıyorsunuz.

İşte tam olarak bahsetmeye çalıştığımız nokta, öncelikle web tasarım ihtiyacınızı karşılamanız gerekir. Bu konuda sizi ikna etmemiz çok da zor olmasa gerek. Şuanda google da muhtemelen Tarsus web tasarım şeklinde bir arama yaptınız ve bu yazıyı okuyorsunuz. Belkide biraz sonra canlı mesajlaşma veya whatsapp üzerinden irtibata geçip bir web tasarım hizmeti alacaksınız.

Yalnız her güzelliğinde bir zorluğu elbette vardır. Şayet profesyonel bir hizmetin verilmediği, son teknoloji ve güvenlik ekipmanlarının kullanılmadığı bir web sitesi yaptırdığınız da bunun size dönüşü elbette çokda iyi olmayacak belkide işin başında hüsran ve hayal kırıklığı ile başlamadan vazgeçeceksiniz.

Web tasarım hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bazı nüanslar vardır ve bunlardan bazılarını sıralayacak olursak,

 1. Domain konusunda sizi uğraştırmayacak
 2. Hosting konusunda sizi farklı kanallara yönlendirmeyecek
 3. Profesyonel email diye kurulan mail sisteminizin spamlar sebebiyle kullanılamaz seviyede olmaması gerekecek
 4. Sitenizin mobil uyumlu olması gerekecek
 5. Web sitenizi yönetmek için bir başkasına ihtiyaç duymadan yönetim paneliniz üzerinden sitenizi yönetebilecek
 6. Web sitenizi yönetebilecek farklı yetkilere sahip kullanıcıları rahatça oluşturup onlarında siteniz için içerik üretmesini sağlayacak
 7. Eticaret alt yapısının kurulu olması gerekecek
 8. Sms sistemi gibi interaktif düzeyde etkileşimin sağlanmasını sağltayacak
 9. İçerisinde CRM sistemlerini barındıracak
 10. Farklı siteler ile iletişime geçecek BOT sistemlerinin gömülü olması
 11. Kendi mail hesaplarınızı direk olarak tek bir yönetim paneli üzerinden oluşturmanız gerekecek
 12. Yeri geldiğinde sisteminizin tıpkı telefonunuz gibi güncellemeler alması gerekecek
 13. Güncellemeler ile birlikte farklı tema kombinasyonları ile sitenizin görsel tasarımını bir tıklama ile değiştirebilecek
 14. Vs vs...

İster Tarsus ister Çerkezköy de olun tüm Türkiye ve Dünya üzerinde her noktaya hizmet veren yazılım ekibimizden hizmet almak için irtibata geçebilirsiniz.


2020-10-29 11:22:52
Sizde fikrinizi söyleyin!
web tasarım,tarsus web tasarım