Sms Sistemi
Hizmetlerimiz

Web sitenize katma değer kazandırmak istiyorsanız bir yolu da müşterilerinizin telefonları ile iletişime geçmektir. Bu şu anlama geliyor. Diyelim ki web siteniz üzerinde bir müşteriniz kayıt oluşturuyor. Bu durumda onay maili sms olarak göndereblirsiniz. Veya ödemesini yapan bir müşteriye sipariş detayını sms olarak gönderebilirsiniz.

Bu gibi varyasyonları THY,Hepsiburada gibi pekçok kurum ve kuruluş aktif şekilde kullanmaktadır.

Ancak şu varki her sms mesajı için ücretlendirilirsiniz. Bu ücret her ne kadar cüzi bir miktar da olsa bunu bilmek gerekir. Bu ücret bize değil sms servis sağlayıcısına ödenmektedir. Bu nokta da anlaşmalı olduğumuz servis sağlayıcısı üzerinden yüzde üzerinden müşterilerimiz indirim alırlar.

Daha fazla detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz.

Neden Farklıyız?

Bizi farklı kılan 3 temel neden bulunur.

7/24
Hızlı Destek

Web sitenizde bir problem olduğunda veya güncelleme gerektiğinde karşınızda muhatap alacağınız biri olmaz ise o site hiçbir işe yaramaz. ArgeDizayn olarak destek sistemimiz ile birlikte yanınızdayız.

Destek Sistemi
Yönetim Paneli
Yönetim Paneli

Sitenizde Blog, Haber, Duyuru gibi içerikleri oluşturmak için bir başkasına ihtiyaç duymazsınız. Şifreniz ile panelinize giriş yapıp istediğiniz içeriği oluşturabilir, hatta detaylı güncelleme ve ayarlamaları yapabilirsiniz.

Yönetim Paneli
Uygun Rekabetçi Fiyat

En iyi fiyat garantisi ile çalıştığımız fiyat ve ürünlerimizden bellidir. Kaliteyi uygun fiyat ile harmanlayıp bu hizmetten herkes faydalanması en büyük gayemizdir. Zira artık kopya siteler para etmemektedir.

Bilgi al

Bu fırsatı kaçırmayın?

Web site hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bir tık, bir telefon uzağınızdayız.