Web Site Fiyatları Nedir? Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her sektörüde olduğu gibi yazılım ve web site dünyasında da aynı olan ve ne yazık ki istismar kapısı olarak ciddi şekilde kullanılan bu sektörde her gün yüzlerce insan ehil olmayan ellere iş vermekte ve bunu kimi zaman bile isteye yapmaktadır.

Bu isteklerinin altında yatan temel sebep ise genellikle çok düşük fiyatlarda hizmet alma hayalidir. Oysa durum hiçte öyle düşündüğünüz gibi değil. En ufak bir yazılım bile emektir, göz nurudur. Her yazılımda illaki işler yolunda gitmeyecek durumlar çıkacaktır ve o sorunları aşmak için zaman harcanacaktır. Zaman ise insanın vazgeçilmez ve paha biçilemez en büyük varlığıdır. Bu sebeptendir ki bedava sayılacak cinsten verilen fiyat teklifleri kesinlikle ziyandır. Markanızı (sizi) kötü yönde etkileyecek sebeptir. 

Neden bu insanlar bu kadar cuzi miktarlarda iş yapıyorlar peki? Bunu nasıl yapıyorlar. 

Esasında yaptıkları son derece basittir. Sürümden kazanmak veya çok temel manada kodlamalar veya hazır sistemler kullanmalarıdır.

Biz ArgeDizayn olarak kendi yazılımımızı geliştirmiş bulunmaktayız. Büyük ve standart bir çatı altında inşaa ettiğimiz yazılım bugün onlarca kurum kuruluş belediye ve firmalarca kullanılmaktadır.

Kalite, özgünlük ve uygun fiyat politikasıyla ArgeDizayn olarak her zaman farkımızı ortaya koyuyoruz.2019-07-08 20:13:15
Sizde fikrinizi söyleyin!