Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım hizmetleri günümüzde giderek artan dolandırıcılık noktasında, faliyette bulunan insanların bulunduğu bir sektör haline gelmiş bulunmaktadır. Herkes bu işi kolay sanıp sektöre bir şekilde girme hevesine kapılıyor ve sonrasında bu işin profesyonel gerekliliklerinin farkına varıp hüsran ile sonuçlanıyor. 

Web Tasarım Hizmetinde İlk Kural Yönetim Paneli

Web tasarım hizmeti denildiğinde akla yalnız görsel HTML sayfaları gelmemesi gerekir. Çünkü hiç kimse kod bilmek zorunda değildir. Herkes kendi ihtiyacı kadarını ihtiyari bilebilir. Dolayısıyla web siteyi yaptırdıktan sonra birilerine bağlı kalmak bu işin tam yapılmadığı anlamına gelir. Bunu bir örnekle açıklamak gerekirse, düşünün ki bir telefon aldınız. Bu telefonu yönetmek için üreticisine ikide bir gidip sorular yöneltiyorsunuz. Bu ne kadar tezat ve saçma olurdu değil mi?

O nedenle web tasarım işi sanat arka kısmını kodlamak ise teknik gerektirir. Kısacası Yönetim Paneli web siteler için mutlak gerekliliktir.

Web Sitenin Performansı İkinci Kural

Elbette konu yalnızca bununla bitmiyor. Siteniz kalite itibariyle çok iyi lakin sayfalar yavaş açılıyor. Bu durumda bırakın müşterilerinizin sitenizi gezerken zorluk yaşamasını, google botları dahil sitenizi gezemez olurlar. Çünkü Google gibi arama motorlarının her site için ayırt ettiği bot miktarı mevcuttur. Bu botların ise sitede kaldıkları süre bellidir. Sizin siteniz çok aktif ise bu botların sürekli sitenizin misafiri olacağı anlamına gelir. Botlar örneğin 1 dk süre ile sitenizi ziyaret ettiğini düşünelim. Bu süre içerisinde ne kadar sayfayı tararsa o kadar sayfanız google da index lenir ve üst sıralara çıkma noktasında bir adım öne geçersiniz.Yavaş açılan sayfalarda yeni oluşturduğunuz içeriği botlar göremeden sitenizi terk ederler.

Doğru kişiye Web site yaptırmak için ne yapabilirim?

Kişilerin daha önce yaptıkları işler referans olabilir. Ayrıca yapacakları ürün hazır bir mimarimi yoksa özel olarak yazılmış bir sistem mi bunlarda önemlidir. ArgeDizayn olarak biz her daim kendi profesyonel olarak geliştirdiğimiz yazılımları kullanmaktayız.

Web sitenizin mimarı olmak ayrıca isteriz. Konu hakkında irtibata geçip detayları görüşebiliriz.


2019-08-09 16:04:33
Sizde fikrinizi söyleyin!
Web Tasarım Hizmetleri