Hediye Paketi - Domain, Hosting ve SSL
Hizmetlerimiz

Bir web sitesine ihtiyacınız var ancak bu sektör ile alakalı hiçbir bilgiye sahip değilsiniz. Bu durumda sektör hakkında bilgi sahibi olmak için araştırma yapmak ve gerekli araç gereçleri saptamak, sonrasın da bu hizmetleri verecek olanlar arasında en kaliteli ve uygun fiyatlı olanları filtrelemek fazlasıyla emek,zaman ve çok kez de masraf demektir.

Bu gibi durumlar için müşterilerimize anahtar teslim hizmet vermekteyiz. Yalnızca istediğiniz web sitenin özelliklerini söylemeniz web sitesine sahip olmanız için yeterli olur. Domain, Hosting ve SSL sertifikanızı ilk yıl olmak kaydıyda ücretsiz olarak sunmaktayız. Sonraki yıllar içinde bu araç gereçler için yıllık ortalama 100 TL bandında bir ödeme yapmanız beklenir.

Sizi fazla yormadan bu kavramlarıda kısaca açıklamaya çalışalım.

Hosting (Server) nedir?

Web sitenizin barındırılacağı tabiri caiz ise bir bilgisayardır. Sizin için ayrılmış alanda web sitenizi yükleyip bu bölümü kullanabiliyorsunuz. Resim, yazı, video gibi tüm bilgileriniz bu alana yüklenir.

ArgeDizayn olarak hosting konusunda müşterilerimize son sistem SSD diskli yüksek ram ve işlemci kapasiteli paylaşımsız alanlar sunarız.

Domain (Alan adı) nedir?

Web sitenizin tam olarak adıdır. Örnek vermek gerekirse argedizayn.com bir domaindir. Bunu telefon numarası olarak da düşünebilirsiniz.

SSL sertifikası nedir?

Müşterilerinizin web siteniz üzerinde doldurdukları formların güvenliğini sağlayan bir servistir. Günümüzde tüm arama motorları (GOOGLE, YANDEX, YAHOO) SSL sertifikasını olmazsa olmaz olarak görmektedir. Kullanmamanız durumunda sıralamanızı düşürmekte ve müşteri kitlenizin aramalarda sizlere ulaşmasını engellemektedir.

Hemen siparişinizi verip profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Neden Farklıyız?

Bizi farklı kılan 3 temel neden bulunur.

7/24
Hızlı Destek

Web sitenizde bir problem olduğunda veya güncelleme gerektiğinde karşınızda muhatap alacağınız biri olmaz ise o site hiçbir işe yaramaz. ArgeDizayn olarak destek sistemimiz ile birlikte yanınızdayız.

Destek Sistemi
Yönetim Paneli
Yönetim Paneli

Sitenizde Blog, Haber, Duyuru gibi içerikleri oluşturmak için bir başkasına ihtiyaç duymazsınız. Şifreniz ile panelinize giriş yapıp istediğiniz içeriği oluşturabilir, hatta detaylı güncelleme ve ayarlamaları yapabilirsiniz.

Yönetim Paneli
Uygun Rekabetçi Fiyat

Kaliteyi uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Aynı özellikleri başka yerde bulursanız ücret iadesi yaparız. Web tasarımınızı yaptırmanız için başka bir çekinceniz varsa arayın detaylı bilgiler ile soru işaretlerini giderelim.

Bilgi al
Bu fırsatı kaçırmayın?

Web site hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bir tık, bir telefon uzağınızdayız.