Özel ve Özgün Yazılım - Web Tasarım
Hizmetlerimiz

Piyasada bir benzeri olmayan eşsiz bir web siteye sahip olmak müşterileriniz için büyük ve etkili algı oluşturur. Bu noktada isteklerinizi sistemimiz üzerinden alıp değerlendiririz ve yazılımınızı o doğrultuda şekillendirir programlarız. 

Ayrıca özel projelerinizi de hayata geçirmek için hazırız. Girişimcilerin sürekli olarak özel projeleri kafalarında dönüp durur fakat hayata geçirmek için yüksek maliyet sebebiyle fırsat bulamazlar. Bu nokta da ArgeDizayn olarak uygun fiyat garantisi ile girişimcileri destekliyoruz. Sebebi çok basit. Bizde bir girişimciyiz ve girimcinin halinden en iyi girişimci anlar düşüncesindeyiz.

Peki ya girişimcilik yönünde bir örnek çalışmanız var mı sorusu kafanızda canlanıyorsa hemen o kısma da bir detay verelim. Piyasa değeri 10.000- 15.000 TL değerinde olan Tahsilat Sistemini girişimci kafasıyla yazdık. Yetinmeyip SMS sistemini bu yazılıma entegre ederek değerine değer kattık. Ancak piyasada 10.000 - 15.0000 arasındaki bu yazılıma biçtiğimiz fiyat çok çok daha az 3000-5000 lira arasındadır. Detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz.

Girişimcileri hızlı sipariş hattımız üzerinden sipariş vermeye davet ediyoruz. Hızlı sipariş için tıklayın.

Neden Farklıyız?

Bizi farklı kılan 3 temel neden bulunur.

7/24
Hızlı Destek

Web sitenizde bir problem olduğunda veya güncelleme gerektiğinde karşınızda muhatap alacağınız biri olmaz ise o site hiçbir işe yaramaz. ArgeDizayn olarak destek sistemimiz ile birlikte yanınızdayız.

Destek Sistemi
Yönetim Paneli
Yönetim Paneli

Sitenizde Blog, Haber, Duyuru gibi içerikleri oluşturmak için bir başkasına ihtiyaç duymazsınız. Şifreniz ile panelinize giriş yapıp istediğiniz içeriği oluşturabilir, hatta detaylı güncelleme ve ayarlamaları yapabilirsiniz.

Yönetim Paneli
Uygun Rekabetçi Fiyat

Kaliteyi uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Aynı özellikleri başka yerde bulursanız ücret iadesi yaparız. Web tasarımınızı yaptırmanız için başka bir çekinceniz varsa arayın detaylı bilgiler ile soru işaretlerini giderelim.

Bilgi al
Bu fırsatı kaçırmayın?

Web site hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bir tık, bir telefon uzağınızdayız.